Lietuvos dziudo jaunių, jaunimo čempionatai

Savaitgalį 02.07-08 dienomis Kėdainiuose vyko jaunių, jaunimo dziudo čempionatai, kuriuose dalyvavo ne tik mūsų Kauno rajono Dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtiniai, bet ir sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Taip pat svečiai iš Latvijos, Rusijos, Lenkijos. Iki 18 metų amžiaus grupėje Povilas Šlapkauskas laimėjo bronzos medalį būdamas jauniausias amžiaus grupėje. Eimantas Zinkevičius, Daigirdas Pertikas (Garliava) liko septinti, trenerės Ramunė Čiaučionienė, Rasa Steponaitytė. Vytauto Budgino, Vaidoto Kavaliauskio Delfina Gruodytė, Ugnius Urnikis, Gabija Kačinskaitė (Lapės) pasipuošė bronzos medaliais. U-15 metų amžiaus grupėje Rugilė Babelytė iškovojo trečią vietą (Užliedžiai) treneriai Vaidotas Kavaliauskas, Vytautas Budginas. U-18 grupėje Dominykas Margėlis (Raudondvaris) kovoje dėl bronzos nusileido varžovui ir liko penktas, tteneris Evaldas Bunevičius. U-15 grupėje Šarūnas Varanavičius užėmė penktą vietą (Domeikava) treneris Arūnas Miseckas. Nojus Činikas paguodos kovoje pralošė ir liko septintas U-18 amžiaus grupėje. Iki 15 metų amžiaus grupėje jauniausia būdama Liepa Činikaitė (Garliava) iškovojo aukso medalį ir laimėjo mėlyną meistriškumo diržą. Aurelija Zubauskaitė finale nusileido varžovei iš Vilniaus ir tapo antra. Jokūbas Kelevičius užėmė trečią vietą, Vilis Dirgėla bronzos medalio laimėtojas. Adrijus Štriupkus liko septintas (Ringaudai). Visi šie sportininkai yra trenerių Rasos Steponaitytės ir Ramunės Čiaučionienės auklėtiniai iš Ringaudų ir Garliavos.

Tai vienos svarbiausių visų metų startų, kuris lemia patekimą į Lietuvos jaunių dziudo rinktinę. Kai kuriems tai pirmasis toks svarbus startas, didžiuojamės jų drąsa ir trenerių dideliu darbu.

Straipsnio, nuotraukų autorė dziudo trenerė-metodininkė Rasa Steponaitytė.

 

 

Scroll to Top