Sėkmingi Lietuvos bei Lenkijos žiemos čempionatų finalų startai Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos raiteliams

2018 metais balandžio 6-8 dienomis jojimo sporto klube ,,Audruvis“ (Ziniūnų kaimas, Joniškio rajonas) vyko Lietuvos konkūrų žiemos čempionatas. Jame dalyvavo bei dziudo ir jojimo sporto mokyklos vardą atstovavo mokyklos raiteliai bei jų treneris. Puikiai pasirodė Emilija Masialskaitė su kumele Close of silver. E. Masialskaitė jaunių stiliaus konkūre užėmė 5-ąją vietą. Džiuginančius rezultatus parodė ir jaunesnioji mokyklos raitelė Beatričė Zujūtė su žirgu Leninas. Jų duetas iškovojo pergalę žiemos čempionate, jaunučių grupės užskaitoje. Be šių puikių merginų pasiekimų, jaunųjų raitelių treneriui, Irmantui Grikieniui, varžybų savaitgalis taip pat buvo sėkmingas. Jis su žirgu Hjustcus OMHG dalyvavo jaunų žirgų užskaitoje. Duetas visas varžybų dienas pasirodė puikiai bei finalinę dieną iškovojo auksą ir tapo Lietvuos žiemos konkūrų čempionato 6-mečių žirgų užskaitos nugalėtojais. Be to, Irmantas Grikienis su žirgu Glamour for ever po sėkmingų trijų dienų startų iškovojo Lietuvos žiemos konkūrų čempionato suagusiųjų raitelių užskaitos pirmąją vietą ir tapo žiemos konkūrų čempionais.

Nemažesnė sekmė raitelius lydėjo ir kitą savaitgalį. Sporto mokyklos raiteliai balandžio 14-15 dienomis vyko į Lenkiją, Dobrówka Mała jojimo sporto centrą. Ten vyko finalinės Lenkijos žiemos kokūrų varžybos ,,Finał VII Halowego Pucharu Warmii i Mazur“. Šiose varžybose Miglė Golubkevičiūtė su žirgu Caralis L lygio konkūre pirmąją dieną iškovojo pirmąją vietą, o antrąją dieną iškovojo LL čempionų titulą. Jų duetas taip pat liko 4-tas bendroje L lygio įskaitoje. Antras sėkmingas savaitgalis lydėjo ir Beatričę Zujūtę su žirgu Leninas. Duetas pirmąją diena L lygio konkūre iškovojo antrąją vietą bei liko bendroje šio konkūro įskaitoje 3-čioje vietoje. Taip pat jų duetas užėmė 5-ąją vietą antrąją dieną P lygio konkūre. Raitelių treneris I. Grikienis su žirgu Captain Morgan iškovojo dvi pirmąsias vietas  N lygio įskaitoje bei pirmąją dieną užėmė 3-čiąją vietą P įskaitoje. Su žirgu Hjustacus OMHG abi dienas P įskaitoje iškovojo auksą. Suaugusiųjų užskaitoje Irmantas Grikienis dalyvavo su žirgu Glamour for ever. Duetas pirmąją dieną iškovojo sidabrą, o antrąją auksą. Šis duetas taip pat užėmė 3-čiąją vietą suaugusiųjų raitelių Lenkijos žiemos konkūrų čempionato įskaitoje.