Lietuvos Dziudo U-20 čempionatas

Kaune praeitą savaitgalį, vasario 19-20 dienomis, vyko Lietuvos iki dvidešimties metų dziudo čempionatas. Mūsų, Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos, auklėtiniai iškovojo net keturis medalius. Čempionatas vyko dvi dienas. Rungėsi stipriausi sportininkai, Lietuvos rinktinių nariai iš visos Lietuvos. Turime kuo pasidžiaugti ir esame įvertinti bei patenkinti savo darbo rezultatais. Svorio kategorijoje iki 63 kilogramų Rimgailė Kavarskytė (treneriai Vaidotas Kavaliauskas, Vytautas Budginas) iškovojo bronzos medalį. Toje pačioje kategorijoje Dalia Mackonytė (trenerės Ramunės Čiaučionienės) taip pat pasipuošė bronzos medaliu. Simonas Broga (trenerės Rasos Steponaitytės) iškovojo sidabro medalį, nusileido varžovui iš Klaipėdos, kuris buvo pranašesnis trijų  metų amžiaus skirtumu. Jauniausia šio čempionato sportininkė Simona Šileikaitė (Zapyškietė) tapo čempione svorio kategorijoje iki 48 kilogramų. Visi šie sportininkai yra Lietuvos rinktinės nariai. Trenerės Rasa Steponaitytė ir Ramunė Čiaučionienė džiaugiasi, kad Garliavos, Mastaičių, Zapyškio rajono miesteliuose auga toki talentingi sportininkai, kurie garsina Kauno rajono vardą.

Straipsnio ir nuotraukų autorė dziudo trenerė-metodininkė Rasa Steponaitytė

Nuotraukoje kairėje Dalia Mackonytė, trenerė Rasa Steponaitytė, Simonas Broga, Rimgailė Kavarskytė, treneris Vaidotas Kavaliauskas. Kitoje nuotraukoje Lietuvos dziudo čempionė Simona Šileikaitė su trenere Rasa Steponaityte.