Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtinių iškovoti medaliai Lietuvos mokinių dziudo čempionate

Lapkričio 10-11 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos dziudo mokinių (vaikų, jaunučių, jaunių amžiaus grupės) čempionatas. Varžybos vyko dvi dienas, kuriose dalyvavo net 574 dziudo sporto šakos atstovai iš visos Lietuvos. Čempionate gausiai dalyvavo ir Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtiniai. Savo jėgas išbandė apie 50 sporto mokyklos mokinių. Buvo pelnyta 11 įvairių spalvų medalių. Taip pat 11 sportininkų nusileido kovose dėl bronzos medalių ir iškovojo penktąsias vietas.

Geriausiai sekėsi trenerio R. Pociaus mokinei Meidai Kulikauskaitei iš Babtų, kuri tapo Lietuvos moksleivių čempionato nugalėtoja. Antrąsias vietas pelnė: Vaidilė Šlapkauskaitė (trenerės R. Steponaitytė/R. Čiaučionienė) ir Ugnė Žvinytė (treneris, R.Gricius). Trečiosios vietos ir bronzos medaliai atiteko: Danilai Smirnovui (treneriai V. Budginas/V. Kavaliauskas), Urtei Mineikytei (treneriai V. Budginas/V. Kavaliauskas), Delfinai Gruodytei (treneriai V. Budginas/V. Kavaliauskas), Pauliui Kryžiokui (treneriai, V. Kavaliauskas/V. Budginas), Laurai Kavarskytei (treneriai, V. Kavaliauskas/V. Budginas), Justinui Kemežiui (treneriai, V. Kavaliauskas/V. Budginas), Liepai Činikaitei (trenerės R. Steponaitytė/R. Čiaučionienė) ir Emilijai Vienažindytei (treneris, R.Gricius).

Penktomis vietomis, nusileidę tik kovose dėl trečiosios vietos tenkinosi: Dovydas Sabastijanskas (treneriai V. Budginas/V. Kavaliauskas), Martas Balsevičius (treneriai V. Budginas/V. Kavaliauskas), Jonas Morkūnas (treneriai V. Budginas/V. Kavaliauskas), Gabija Kačinskaitė (treneriai V. Budginas/V. Kavaliauskas), Saulė Karpavičiūtė (treneriai, V. Kavaliauskas/V. Budginas), Linas Baltrėnas (treneris, R. Pocius), Gustė Juškaitė (trenerės R. Steponaitytė/R. Čiaučionienė), Domantas Petrikas (trenerės R. Steponaitytė/R. Čiaučionienė), Nedas Naujokas (treneris E. Bunevičius) ir Dominykas Margelis (jaunučių ir jaunių amžiaus grupėse, treneris E. Bunevičius).

Džiugu pažymėti, jog Lietuvos dziudo pirmenybėse medalius ir penktąsias vietas iškovojo sportininkai sportuojantys Babtuose, Lapėse, Ringauduose, Mastaičiuose, Garliavoje, Domeikavoje, Užliedžiuose bei Raudondvaryje. Džiaugiamės puikiais sporto mokyklos auklėtinių pasiektais rezultatais ir linkime nesustoti, eiti pirmyn bei siekti dar svaresnių ir aukštesnių pasiekimų.

Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos

treneriai – mokytojai metodininkai

R. Steponaitytė ir E. Bunevičius

Ant aukščiausio pakylos laiptelio Lietuvos moksleivių čempionato nugalėtoja, Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtinė iš Babtų Meida Kulikauskaitė, treneris R.Pocius.