Dziudo sportininkų fizinės ir psichinės sveikatos gerinimo vasaros stovykla ”Stiprūs, vikrūs ir laimingi” Europos Sąjungos finansuojamomis lėšomis

Liepos 8-14 dienomis Jadagonių kaime, Zapyškio seniūnija, ”Pušyno stovykla” vyko Kauno rajono dziudo sportininkų fizinės ir psichinės sveikatos gerinimo vasaros stovykla. Stovykloje dalyvavo 60 Kauno rajono dziudo sportininkų iš Babtų, Domeikavos, Akademijos, Ringaudų, Raudondvario, Užliedžių bei Neveronių. Tai Pakaunės vietovės, kuriose gyventojų skaičius neviršija 6000 gyventojų. Dauguma vaikų sportuoja Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykloje. Kiti dziudo užsiėmimus lanko pagal neformaliojo švietimo krepšelio programą, treti – jau nuo rugsėjo taps sporto mokyklos nariais. Svarbu pažymėti, jog vaikams stovykla buvo visiškai nemokama. Stovyklos vadovais buvo trys Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos dziudo mokytojai: Rimantas Gricius, Romualdas Pocius ir Evaldas Bunevičius. Stovykla įdomi tuo, kad kiekvieną dieną vyko skirtingos veiklos, kurias vedė kompetetingi lektoriai, vadovai, savo sričių specialistai, profesionalai. Per 7 stovyklos dienas vyko 12 renginių. Negaliu nepaminėti vaikų ugdymui, lavinimui, augimui bei fiziniam tobulėjimui svarbių veiklų, kurios vyko stovyklos metu: paskaita: ”Bendravimo įgūdžių lavinimas”; ” Du dziudo teoriniai ir praktiniai užsiėmimai”; dienos renginys: ”Savęs ir kitų pažinimas” su garsiuoju Mantu Wizard”; paskaita: ”Emocijų pažinimas ir valdymas”; ”Du jogos teoriniai ir praktiniai užsiėmimai”; teorinė ir praktinė paskaita: ”Sveikam kūne – sveika siela”; paskaita: ”Mano dienos planavimas”; renginys: ”Mes kartu – mes jėga su maisto gaminimo procesu” su garsiuoju Vytaru Radzevičiumi”; ”Zumbos teoriniai ir praktiniai užsiėmimai” bei paskaita: ”Motyvacija”.
Pušyno stovyklos aplinka, sąlygos bei vaikų ir vadovų puiki ir pakili nuotaika leido turėti turiningą, prasmingą, pilną potyrių, pažinimo, ugdymo ir ugdymosi, rungimosi, įšūkių ir kitų veiklų laiką. Stovyklos iškeltas tikslas, jog vaikai būtų saugūs, sveiki ir laimingi buvo pilnai pasiektas.
Širdingai ir nuoširdžai noriu padėkoti Kauno ,,Kuočingo” klubui ir partneriams, kurių dėka šis ES projektas ir įgavo prasmę realiai išsipildyti, be kurių iniciatyvos, paramos ir pagalbos nebūtų vaikai ten, kur buvo ir ką gerąją prasme patyrė.

Kauno rajono dziudo ir jojimo
sporto mokyklos dziudo mokytojas
ekspertas Evaldas Bunevičius

 

Scroll to Top