Halowego Pucharu Warmii ir Mazur varžybos

2018 m. gruodžio 8-9 dienomis Lenkijoje vyko Halowego Pucharu Warmii ir Mazur varžybos, kuriose dar vienas sėkmingas savaitgalis lydėjo Kauno raj. Dziudo ir jojimo sporto mokyklos raitėles bei jų trenerį Irmantą Grikienį. Puikiai pasirodė Ieva Viskantaitė su žirgu Bonapardas. Pirmąją dieną LL klasės konkūre laimėjo 4 vietą, antrąją dieną šioje klasėje sekėsi netgi geriau – iškovota 3 vieta. L klasės konkūre šeštadienį laimėta 6-toji vieta nesustabdė siekti geresnių rezultatų ir antrąją dieną iškovota dar viena 3-ioji vieta. Antrasis sėkmingas duetas Miglė Golubkevičiūtė su žirgu Caralis pirmąją varžybų dieną iškovojo 3 vietą L klasės konkūre. Taip pat laimėjimai lydėjo dar dvi Kauno raj. Dziudo ir jojimo sporto mokyklos raiteles, P klasės konkūre Emilijos Masialskaitės su kumele Close of Silver iškovota 2-oji vieta bei Beatričės Zujūtės laimėta 5-oji vieta. Raitelių treneris I. Grikienis su žirgu Hjustacus OMHG N klasės konkūre iškovojo sidabro medalį bei su ketverių metų kumele Edena L klasės konkūre užėmė antrąją vietą.

 

Scroll to Top