Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos vasaros stovykla

Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos vasaros stovykla

Pasibaigus sportiniam laikotarpiui, Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla, savo auklėtinius pradžiugino suorganizuodama vasaros dziudo sporto stovyklą, kuri vyko Jadagonių kaimelio apylinkėje stovyklavietėje “Pušynas”. Sportininkai turėjo galimybę praplėsti savo akiratį išbandydami kitas sporto šakas, varžydamiesi su kitų trenerių auklėtiniais tokiose rungtyse, kaip krepšinis, tinklinis, futbolas. Praleistas laikas vaikams paliko didelį įspūdį. Stengsimės išlaikyti šią Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos tradiciją kiekvienus metus. Taip pat treneriai surengė ir varžybėles, kuriose sportininkai galėjo pasitikrinti savo fizines galimybes prisitraukimų rungtyje. Stovyklos teritorijoje, lauko sporto aikštelėje, buvo sudėti tatamiai, kurie įsigyti gavus paramą iš sporto rėmimo fondo, ant jų sportininkai treniruodavosi, net per alinantį karštį. Taip sportininkai parodė turintys kovotojo dvasią ir vadovaujasi įššūkiu: prie sunkių treniravimosi sąlygų mes tampame tik stipresni. Dėkojame Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklai, jos treneriams Vaidotui Kavaliauskui, Vytautui Budginui, Rimantui Griciui, Arūnui Miseckui, Rasa Steponaitytei ir būsimam treneriui Simonui Brogai už turiningai praleistą laiką ir indėlį į tolimesnį sportininkų rengimą kitiems metams.
Straipsnio, nuotraukų autorė Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos trenerė-metodininkė Rasa Steponaitytė.

 

Scroll to Top