Lietuvos atviras suaugusiųjų dziudo čempionatas

Kaune praeitą savaitgalį, spalio mėn. 14-15 dienomis, vyko Lietuvos atviras suaugusiųjų dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo dziudo meistrai, rinktinės nariai visų amžiaus grupių, bei turintys nemažesnį kaip 1 KYU meistriškumo diržą (rudą). Tarp tokių tituluotų sportininkų pirmą kartą dalyvavo ir mūsų, Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos, auklėtiniai. Jų dalyvavimas mus pradžiugino, nes trys sportininkai pasidabino bronzos medaliais ir buvo tarp geriausiųjų. Rimgailė Kavarskytė laimėjo trečią vietą – treneriai Vaidotas Kavaliauskas, Vytautas Budginas. Trenerių Rasos Steponaitytės ir Ramunės Čiaučionienės sportininkai Simonas Broga bei Dalia Mackonytė nustebino savo ryžtingumu, noru laimėti ir taip pat pasipuošė bronzos medaliais. Simonas Broga dėl išėjimo į pusfinalį pralošė Ispanui, kuris už jį vyresnis penkeriais metais ir turintis 2 daną. Jo šaunus debiutas parodė jo dideles galimybes į ateitį ir viltį siekiant auksčiausio rezultato. Sveikiname mūsų sportininkus ir jų trenerius.
Straipsnio, nuotraukos autorė trenerė/ mokytoja metodininkė Rasa Steponaitytė.

Nuotraukoje iš kairės trenerė Rasa Steponaitytė, sportininkai Simonas Broga, Dalia Mackonytė, Rimgailė Kavarskytė, treneris Vaidotas Kavaliauskas.