Lietuvos Jaunučių Dziudo Pirmenybės

Kaune vyko 2012 metų Lietuvos dziudo jaunučių žaidynės, kurių tikslas, rengti sportininkų pamainą Lietuvos olimpinei dziudo rinktinei, nustatyti miestų, rajonų, sporto mokyklų, klubų bei dziudo trenerių indėlį plėtojant dziudo sportą Lietuvoje. Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtinių rezultatai džiugino ne tik pačius sportininkus, bet trenerius, kurie taip pat buvo apdovanoti ir kilo ant pakylos su medaliais bei diplomais. Čempionų vardus apgynė Audrius Dunauskas svoryje iki 46 kilogramų (treneris R. Pocius).

Nurungęs visus savo priešininkus ir tapo čempionų Aivaras Berežnojus svoryje iki 60 kilogramų. Mergaičių tarpe Dalia Mackonytė tapo bronzos medalio laimėtoja svoryje iki 48 kilogramų (trenerės R Steponaityė, R. Čiaučionienė).  Oksana Orlovaitė svoryje iki 52 kilogramų tapo antros vietos nugalėtoja, Gytautas Ribikauskas svoryje iki 46 kilogramų laimėjo sidarbro  medalį, Vytautas Vigraitis svoryje iki 66 kg nusileido varžovui ir tavo penktas. Mindaugas Karalius stirpriausių svorio kategorijoje virš 81 kg tapo penktos vietos laimėtoju (treneriai V.Kavaliauskas, B. Budginas). Tautvydas Grigaliūnas svoryje iki 42 kilogramų, Andrėja Mikniūnaitė svoryje iki 63 kg liko penkti (treneriai B. Budginas, V.Kavaliauskas). Svoryje iki 48  kilogramų penkta liko Ernesta Bliujūtė (treneris A. Miseckas). Džiaugiamės rezultatais, ir tikimės rugsėjo sezoną pradėti su tikslu ruostis jaunių olimpiniam dziudo festivaliui. Sėkmės tolimesniuose startuose.

 

Treneriai Vaidotas Kavaliauskas, Vytautas Budginas. Sportininkai Gytautas Ribikauskas, Oksana Orlovaitė, Audrius Dunauskas.

 

Aivaras Berežnojus, Dalia Mackonytė ir trenerė Rasa Steponaitytė.

Straipsnis ir nuotrauka trenerės-metodininkės Rasos Steponaitytės.

Scroll to Top