LIETUVOS MOKSLEIVIŲ DZIUDO ČEMPIONATE NET 45 MEDALIAI

Praeitą savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos moksleivių dziudo čempionatas. Sportininkai suvažiavo iš įvairių Lietuvos miestų, miestelių, rajonų. Per dvi dienas rungėsi 350 sportininkų, taip pat dalyvavo 10 sportininkų iš Baltarusijos. Mūsų Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtiniai turėjo galimybę ne tik iškovoti čempionų vardus, bet ir pasikelti savo meistriškumo lygį ir iškovoti aukštesnį meistriškumo diržą. Čempionate dalyvavo Kauno rajono sportininkai iš Užliedžių, Lapių, Domeikavos, Babtų, Ringaudų, Kačerginės, Garliavos, Raudondvario, Zapyškio filialų. Titas Makuška, Justinas Kemežys, Tadas Budvytis laimėjo bronzos medalius (Ringaudai). Gertrūda Šriupšaitė, Paulius Kryžiokas trečios vietos laimėtojai, Rokas Marcinkus, Justas Bagdonavičius iškovojo sidabro medalius. Čempionės vardą iškovojo Rugilė Babelytė visi sportininkai iš Užliedžių, treneris Vaidotas Kavaliauskas. Trenerio Rimanto Griciaus sportininkai Ugnė Žvinytė (Domeikava), Rapolas Kondrotas (Ringaudai) pasipuošė bronzos medaliais. Šarūnas Varanavičius antra vieta, Gabrielius Kudelis trečia vieta (Domeikava), treneris Arūnas Miseckas. Augustė Dičpetrytė, Žygimantas Dičpetris iškovojo bronzą, Augustė Dičpetrytė, Dovydas Savickas, Lėja Kulikauskaitė, Tadas Šilkaitis sidabro medalininkai, Meida Kulikauskaitė Simona Norvilaitė čempionės (Babtai), treneris Romualdas Pocius. Domas Kalkauskas, Dominykas Margelis trenerio Evaldo Bunevičiaus sportininkai iškovojo bronzinius medalius ir šie sportininkai iš Raudondvario. Trenerio Vytauto Budgino sportininkai Martas Balsevičius, Delfina Gruodytė, Neimantas Kučinskas, Ugnius Urnikis, Meinardas Godvaišas bronzinių medalių laimėtojai. Gabija Kačinskaitė, Justinas Konarskas iškovojo sidabrą ir čempionų vardus apgynė Jonas Morkūnas, Danila Smirnovas, Delfina Gruodytė iš Lapių. Giedrė laukaitytė, Urte Bubliauskaitė, Mila Ignatjevaitė, Jokūbas Kelevičius, Aurelija Zubauskaitė (Ringaudai) iškovojo bronzos medalius. Sidabro medalį iškovojo Rasos Steponaitytės auklėtinė Marija Kelevičiūtė, čempionu tapo Mantas Mikutaitis. Domantas Pertikas, Povilas Šlapkauskas iškovojo antrąsias vietas, kitoje amžiaus grupėje Domantas užėmė trečią vietą, Povilas tapo čempionu, Deividas Rakauskas iškovojo antrą vietą (Garliava), trenerė Ramunė Čiaučionienė. Nojus Činikas, Vilis Dirgėla iškovojo bronzos medalius, Liepa Činikaitė tapo čempione ir iškovojo Žalią meistriškumo diržą (Garliava), trenerė Rasa Steponaitytė.
Mūsų Kauno rajono dziudo mokykla Lietuvos moksleivių dziudo čempionate užėmė pirmąją vietą ir parsivežė taurę už daugiausiai medalių iškovojimą šiame čempionate. Kitos dienos amžiaus grupėje mūsų rajono komanda užėmė trečią vietą. Visi begalo džiaugiamės tokiais rezultatais. Tikras medalių lietus!

Straipsnio ir nuotraukų autorė dziudo trenerė-metodininkė Rasa Steponaitytė.

 

Scroll to Top