IMG_20211128_153646_edit_297414250752529

Lietuvos U17, U15, U12 dziudo moksleivių čempionatas 2021 m.

Savaitgalį Vilniuje dvi dienas vyko jaunių, jaunučių, vaikų dziudo čempionatai, kuriuose dalyvavo ne tik mūsų Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtiniai, bet ir sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų, miestelių, rajonų bei svečiai iš Latvijos.

Visų spalvų medaliai buvo parvežti į Kauno rajoną. Paulius Babelis ir Daniela Ramoškaitė sidabro medalių laimėtojai. Rugilė Babelytė iškovojo bronzos medalį, sportininkai iš Užliedžių. Tadas Budvytis trečios vietos laimėtojas iš Ringaudų. Šiuos sportininkus treniruoja Vaidotas Kavaliauskas.

Vytauto Budgino auklėtiniai iš Lapių: Delfina Gruodytė pasipuošė sidabro medaliu, Simas Kačinskas trečios vietos laimėtojas.
Babtų sportininkai Lėja Kulikauskaitė, Simona Norvilaitė, Augustė Dičpetrytė, Adrijus Kakaška antrų vietų laimėtojai. Kamilė Tamašauskaitė bronzos medalininkė. Meida Kulikauskaitė iškovojo čempionės vardą, visus šiuos sportininkus treniruoja Romualdas Pocius.

Evaldo Bunevičiaus treniruojamos auklėtinės iš Neveronių Goda Mecevičiūtė, Aneta Lukičionytė, pelnė bronzos medalius. Vaidas Bulota ir Edgaras Rojus brondziniai laimėtojai iš Raudondvario.

Rimanto Griciaus treniruojami sportininkai iš Domeikavos: Adomas Buinauskas, Agota Buinauskaitė trečios vietos laimėtojai.

Meida Valauskaitė iš Garliavos laimėjo sidabro medalį, treneris Gytis Tulauskas.

Rasos Steponaitytės auklėtinės Liepa Baltuškaitė antra vieta, Milda Baltuškaitė trečia vieta, sportininkės iš Ringaudų. Augustas Žindžius sidabro medalininkas, Liepa Činikaitė iškovojo bronzą, sportininkai iš Garliavos.

Taip pat nenuvylė ir kiti Kauno rajono trenerių sportininkai, kurie rungėsi dėl medalių ir liko penkti. Kitais metais rezultatai kalbės patys už save. Sumažėjus varžybų kiekiui, mes rankų nenuleidžiame, judame pirmyn. Visiems dideliausios sėkmės sporte ir auklėjant jaunąją kartą.

Straipsnio autorė dziudo trenerė-metodininkė Rasa Steponaitytė.

 

 

 

Scroll to Top