Olimpinis jaunimo čempionatas

Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtinė Lietuvos dziudo U-18 rinktinės narė Ligita Navarauskaitė (trenerė Rasa Steponaitytė) visus metus ruošėsi, dalyvavo atrankinėse Europos dziudo taurėse, mokomosiose dziudo stovyklose, kuriose dalyvaudavo sportininkai iš 48 valstybių. Mūsų auklėtinė įvykdė visus atrankos kriterijus ir išsikovojo vietą Olimpiniame dziudo jaunimo festivalyje, kuriame atstovaus Kauno rajoną. Festivalis vyks liepos 20-28 dienomis Azerbaidžano sostinėje Baku. Tai pirmasis toks pasiekimas mūsų Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykloje. Sportininkei ir jos trenerei atostogų nenusimato, jos įnirtingai ruošiasi kontroliniam startui birželio 25-28 dienomis Europos jaunių dziudo čempionate, kuris vyks Varšuvoje. Liepos 6-20 dienomis visa olimpinė jaunimo rinktinė išvyksta į pasiruošimo stovyklą Gruzijoje, laukia sunkus, įnirtingas darbas siekiant užsibrėžto tikslo. Ačiū Kauno rajono dziudo jojimo mokyklos direktoriui Algimantui Babavičiui ir visai administracijai už paramą ir postūmį siekiant savo svajonės.

Nuotraukoje sportininkė Ligita Navarauskaitė, dziudo trenerė metodininkė Rasa Steponaitytė.

Straipsnio autorė Rasa Steponaitytė

straipsniui-foto

Scroll to Top