IMG_3874

Sėkmingi startai Lietuvos žiemos konkūrų čempionate ir Lenkijos etapų finale Kauno rajono ir dziudo sporto mokyklos raiteliams

2019 metų kovo 22-24 dienomis jojimo sporto klube ,,Audruvis“ (Ziniūnų kaimas, Joniškio rajonas) vyko Lietuvos konkūrų žiemos čempionatas. Jame dalyvavo bei dziudo ir jojimo sporto mokyklos vardą atstovavo mokyklos raiteliai ir jų treneris. Varžybose puikiai pasirodė jaunoji raitelė Doma Zigmantavičiūtė su žirgu Caramello. Duetas antrąją dieną iškovojo garbingą pirmąją vietą Jaunučių klasės konkūre. Taip pat puikiai pasirodė ir Miglė Golubkevičiūtė su žirgu Caralis, šis duetas antrąją dieną iškovojo antrą vietą ir finalinę dieną tapo Jaunių užskaitos vicečempionais. Ir mūsų trečioji raitelė Beatričė Zujutė iškovojo ketvirtą vietą antros dienos konkūre su žirgu Leninas. Be šių puikių merginų pasiekimų, jaunųjų raitelių treneriui, Irmantui Grikieniui, varžybų savaitgalis taip pat buvo sėkmingas. Su žirgu Hjustacus OMHG dalyvavo jaunų žirgų užskaitoje ir visas dienas pasirodė puikiai, bei finaline diena šis duetas iškovojo čempiono titulą ir tapo Lietuvos žiemos konkūrų čempionato 6/7-mečių žirgų užskaitos nugalėtojais. Taip pat su žirgu Glamour For Ever raitelis finaline dieną iškovojo bronzą. Žinoma ne tik šie raiteliai garsino mūsų sporto mokyklos vardą, bet ir Stasys Jasas J. su žirgu Sirija, kuris iškovojo garbingą trečią vietą vaikų užskaitos finale bei jo brolis Zigmantas Jasas su žirgu Santana, kuris rodė tikrai nuostabius rezultatus kiekvieną varžybų dieną ir iškovojo vicečempiono vietą Jaunučių užskaitos finale.

Mūsų raiteliams sėkmės nepritrūko ir Lenkijos Dobrówka Mała „Final of the 8th Indoor Cup of Warmia and Masuria“ etapų finaluose, kurie vyko balandžio 6-7 dienomis. Ypač gerus rezultatus rodė raitelė Miglė Golubkevičiūtė su Žirgu Caralis, jie P konkūre pirmąją dieną iškovojo antrą vietą, o Jaunių finalo užskaitoje iškovojo bronzą. Raitelė Ieva Viskantaitė su žirgu Bonapardas pirmąją dieną iškovojo garbingą pirmą vietą. Taip pat neblogai pasirodė ir Beatričė Zujūtė su Žirgu Bonapardas ir Jaunių užskaitoje paėmė ketvirtą vietą. Raitelių treneris I. Grikienis su žirgu Cornetto pirmąją dieną P konkūre iškovojo pirmą vietą ir N konkūre ketvirtą vietą, o antrąją dieną P konkūre trečią vietą. Su žirgu Glamour For Ever ratelis abi dienas graibstė prizines vietas ir Suaugusiųjų finalo užskaitoje tapo Lenkijos „Final of the 8th Indoor Cup of Warmia and Masuria“ žiemos konkūrų čempionu.

 

Scroll to Top