TARPTAUTINĖS VAIKŲ ŽAIDYNĖS 2017

Kaune vyko pasaulinio lygio vaikų tarptautinės žaidynės, į kurias suvažiavo viso pasaulio sporto šakų sportininkai. Pirmą kartą į Kauną atvyko Pietų Korėjos, Airijos, Izraelio, Pakistano, Ganos, Taipėjaus, Švedijos, Suomijos ir dar begalės atstovų. Mūsų komanda sudarė 18 skirtingų sporto šakų sportininkų, iš kurių ir mūsų, Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos, auklėtiniai. Medalius pavyko iškovoti mūsų dziudistams, kurie į komandą buvo atrinkti patys geriausi. Sidabro medalį iškovojo Benas Šorochovas pralaimėjęs finale varžovui iš Rusijos (treneris Romualdas Pocus). Trečią vieta iškovojo Laura Kavarskytė, dėl medalio rungęsis visą kovą Paulius Kryžiokas liko penktas (treneriai Vaidotas Kavaliauskas, Vytautas Budginas). Rasos Steponaitytės auklėtiniai Ligita Navarauskaitė, Nojus Činikas iškovojo bronzos medalius, Vaidilė Šlapkauskaitė liko septinta. Nuostabus startas atnešė daug laimės ir patirties mūsų dziudo delegacijai. Turėjome galimybę pasiruošti tarptautinėje stovykloje Elektrėnuose, kuri atnešė daug naudos, didelis ačiū mūsų Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklai, Kauno rajono savivaldybei, bendruomenei, Kauno rajono merui Valerijui Makūnui už puikias išlydėtuves. Kitais metais Šios tarptautinės žaidynės vyks Izraelyje, tikimės įgavę patirties ir dar patobulėję, parvešime į namus auksą.

Straipsnio autorė dziudo trenerė – metodininkė Rasa Steponaitytė.

Nuotarukose: Vienoje – Visa Garliavos komanda, antroje – visa dziudo delegacija, treneriai ir talismanas.