Tradicinis turnyras

Tradiciškai į Užliedžių seniūnijos „Nevėžio taurės“ turnyrą, organizuojamą seniūnijos, dziudo ir jojimo sporto mokyklos, kultūros centro, švietimo skyriaus ir sporto klubo „Cunami“ susirenkama vėlyvą rudenį. Tuomet jau galima pasidžiaugti metų pasiekimais.Turnyrą atidarė varžybų vyriausiasis teisėjas Vaidotas Kavaliauskas, tadiciškai skambėjo „Užliedžių dziudo himnas“, kultūros centro šokėjai pašoko šokį, sveikinimo žodį tarė ir apdovanojo geriausius užliedžių sportininkus Užliedžių seniūnė Jūratė Truncienė. 2002m.g. amžiaus grupėje čempionu tapo Dovydas Digrys (Lapės treneriai V.Budginas,V.Kavaliauskas). 2003-2004m.g. amžiaus grupėje čempionais tapo: Gerardas Ramanauskas (Užliedžiai treneriai V.Budginas,V.V.Kavaliauskas), Benas Šorokovas ir Martynas Magilevičius (Babtai treneris R. Pocius), Jokūbas Sukarevičius (Raudondvaris treneris E.Bunevičius). 2002m.g. ir jaunesnės mergaičių amžiaus grupėje čempione tapo Modesta Malažinskaitė (Lapės treneriai V.Budginas, V.Kavaliauskas). Komandinėje įskaitoje nugalėjo Kauno rajono sporto klubas „Cunami“, antrąją vietą iškovojo Kauno sporto klubas „Dziudo Team“, trečiąją vietą iškovojo Kauno sporto klubas „Ugnies aidas“. Komandoms – prizininkėms buvo įteiktos Kauno rajono mero Valerijaus Makūno įsteigtos taurės.