g

Vaikų ir jaunimo socializacijos ugdymas per bendravimą su žirgais

Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokykla nuo gegužės mėnesio pradeda vykdyti „Vaikų ir jaunimo socializacijos ugdymas per bendravimą su žirgais” programą. Ši programa skirta ugdyti vaikus ir jaunimą supažindinant juos su žirgų auginimu, priežiūra, jų elgsenos ypatumais. Šios programos metu vaikai įgis žinių apie žirgų psichologiją, fiziologiją, išmoks bendrauti su žirgu, pažinti ir suprasti jo kūno kalbą. Užsiėmimų metu bus lavinamas vaikų savarankiškumas atliekant žirgo higienos procedūras, Programos metu bus ugdomos vertybinės nuostatos: meilė, atsakomybė, kantrybė, sąžiningumas. Taip pat ugdomos socialinės kompetencijos (bendravimas, bendradarbiavimas, darbas komandoje) bei kultūrinės kompetencijos (žirgai istorijoje, žirgininkystės raida, žirgininkystės tradicijos).

Programa bus siekiama užtikrinti vaikų vertybinį ugdymą, fizinį aktyvumą, bendrųjų kompetencijų lavinimą. Buvimas su žirgais ir bendravimas su jais ugdo atsakomybės, empatijos jausmus. Įvairūs užsiėmimai su žirgais lavina judesių motoriką, padeda atsipalaiduoti. Šia programa bus siekiama atkreipti vaikų dėmesį į aplinkosaugą, puoselėti meilę gamtai ir jos kūriniams.

Programa finansuojama: Kauno rajono savivaldybės
Dėl dalyvavimo programoje kreiptis:
krdjsp@gmail.com
8-37 56 33 06

Scroll to Top