XIII SPORTO KLUBO „DZIUDISTAS“ VARŽYBOS. KAUNO RAJONO ATVIRAS DZIUDO JAUNUČIŲ ČEMPIONATAS

Garliavoje, kaip ir kiekvienais metais, vyksta Kauno rajono atviras dziudo jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo virš 200 sportininkų iš įvarių Lietuvos regionų, tokių kaip Alytus, Alytaus rajonas, Marijampolė, Panevėžys, Panevėžio rajonas, Pasvalys, Jonava, Kretinga, Palanga, Kėdainiai, Kaunas bei Kauno rajono dziudistai iš savo filialų.  Turnyre dalyvavo garbės svečiai, vienas iš jų – Kauno rajono Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius, kuris savo kalba įkvėpė sportininkus kovoms. Taip pat pavaduotojas sportui Arūnas Talalas, Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos direktorė Valė Urbelienė, Ringaudų seniūnas Rimantas Vitkauskas.

Norime padėkoti Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondui už čempionams ir antros vietos laimėtojams įsteigtus prizus. Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos direktoriui už medalius ir taures bei dovanas čemionams. UAB „Sporto fėjai“ už vaikučiams įsteigtas sportines staigmenėles. UAB „ES SECURITY“ saugos tarnybos steigėjui Edvinui Rajuncui už sportinius prizus geriausiems klubo “Dziudistas” sportininkams.

Norime pasidžiaugti, kad šiemet mūsų turnyras paaugo dvigubai. Didelis ačiū visiems prisidėjusiems prie mūsų turnyro organizavimo. Vaidilei Šlapkauskaitei už nuostabią nuotraukų galeriją. Ačiū sportininkams ir buvusiems auklėtiniams už teisėjavimą varžybų metu – Simonui Brogai, Gyčiui Tulauskui, Ievai Bielskytei. Ir visus norinčius kviečiame prisijungti prie mūsų didelės dziudo šeimos.

Straipsnio autorė dziudo trenerė metodininkė Rasa Steponaitytė.

Nuotraukų autorė Vaidilė Šlapkauskaitė

Nuotraukoje visa organizatorių komanda, prizininkai bei čempionai.

 

Scroll to Top