XXVII tarptautinis dziudo turnyras Alytuje

Praėjusį savaitgalį, balandžio 9 – 10 dienomis, Alytuje vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo Britanijos, Moldovos, Slovėnijos, Slovakijos, Ukrainos, Baltarusijos, Lenkijos, Estijos, Latvijos ir mūsų Lietuvos stipriausi dziudo sportininkai, rinktinės nariai. Turnyras vyko dvi dienas, taip pat sportininkai galėjo dalyvauti ir meistirškumo tobulinimo stovykloje. Mūsų Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos stipriausieji išbandė savo jėgas ir ruošėsi atrankiniams turnyrams dėl patekimo į Europos čempionatą. Puikiai pasirodė mūsų merginos Dalia Mackonytė, Ligita Navarauskaitė – jos tapo čempionėmis, Simona Šileikaitė būdama jauniausia šioj amžiaus grupėj, puikiai startavusi ir nurungusi visas varžoves iš užsienio tik finale susitikusi su lietuve, kuri keletu metų buvo už ją vyresnė, teko pripažinti jos pranašumą. Kovoje su Slovakijos varžove išplėšė pergalę ir iškovojo bronzos medalį. Vaidilė Šlapkauskaitė taip pat tapo trečia, tai jos pirmasis toks stiprus startas. Deivis Čiaučionas trečios vietos laimėtojas. Šiuos visus sportininkus ruošia mokytojos – trenerės Rasa Steponaitytė ir Ramunė Čiaučionienė (Garliava, Zapyškis). Mokytojų – trenerių Vaidoto Kavaliausko ir Vytauto Budgino auklėtiniai  Rimgailė ir Žygintas Kavarskiai tapo bronzos medalininkais, Laura  Kavarskytė iškovojo sidabro medalį (Ringaudai, Užliedžiai), Paulius Kryžiokas liko penktas. Džiūgaudami dėl medalių sportininkai nesiilsėjo, o toliau liejo prakaitą, tobulinosi mokomojoje dziudo treniruočių stovykloje. Toki tie turiningi sportininkų savaitgaliaiJ, priverčiantys judėti bei siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Straipsnio ir nuotraukų autorė dziudo mokytoja – metodininkė Rasa Steponaitytė.

Pirmoje nuotraukoje: trenerė Rasa Steponaitytė, sportininkai Deivis Čiaučionas, Rimgailė Kavarskytė, čempionė Dalia Mackonytė, Simona šileikaitė, Žygintas Kavarskis, treneris Vaidotas Kavaliauskas. Kitoje nuotraukoje trenerė R. Steponaitytė, sportininkai Vaidilė Šlapkauskaitė, čempionė Ligita Navarauskaitė, penktos vietos laimėtojas Paulius Kryžiokas, sidabro medalininkė Laura Kavarskytė, treneris V. Kavaliauskas

 

Scroll to Top