Žirgų konkūrų varžybas „Auksinis ruduo”

Praėjusį savaitgalį, spalio 21 d., Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokykla kartu su Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centru, organizavo, jau tradicija tapusias, žirgų konkūrų varžybas „Auksinis ruduo”.

Daugiausiai jaudulio kėlė pirmieji jaunųjų mokyklos auklėtinių startai, tačiau pirmosios varžybos pavyko nuostabiai. Vaikai puikiai sutarė su žirgais ir džiaugėsi savo debiutu.

Karaliaus Mindaugo PMC taurės nugalėtoju tapo Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtinis Nojus Vozgirdas su žirgų Bitner atvykusiu iš Ukrainos, o pagrindinio konkūro, Kauno rajono mero taurės pirmoji vieta atiteko mokyklos auklėtinei, Elizai Šiškutei ir jos nuosavam žirgui Lord Bleu.

Labai džiaugiamės puikiai pavykusiu renginiu, gausiu dalyvių skaičiumi ir begale gerų emocijų.