Apdovanojimai

GERIAUSIŲ 2022 METŲ KAUNO RAJONO SPORTININKŲ APDOVANOJIMAI

Raudondvaryje vyko kasmetiniai geriausių 2022 metų Kauno rajono sportininkų apdovanojimai. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas tarė įkvepiančius žodžius visiems sportininkams ir susirinkusiems svečiams. Iškilmingame renginyje už reikšmingus sportinius laimėjimus, buvo apdovanoti prabangiomis padėkomis. Renginio programoje akis džiugino šokiai, pasirodymai su lanku ore, taip pat triukus demonstravo oro akrobatas ir renginio puošmena, dainininkė Eglė Jakštytė, publikai padovanojo keletą savo dainų. Ant pakylos žengė ir Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos patys geriausi metų sportininkai, kurie savo pasiektais rezultatais garsina mokyklos vardą visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Liepa Činikaitė, Milda Baltuškaitė, Jokūbas Kelevičius trenerė Rasa Steponaitytė.

Meida Valauskaitė treneris Simonas Broga.

Dominykas Margelis treneris Evaldas Bunevičius.

Tadas Budvytis, Rugilė Babelytė, Justas Bagdonavičius treneris Vaidotas Kavaliauskas.

Austė Latkauskaitė treneris Irmantas Grikienis.

Ugnius Urnikis, Delfina Gruodytė, Dovydas Sabastijanskas treneris Vytautas Budginas.

Marija Švabaitė, Eliza Šiškutė, Emilija Zaikauskaitė trenerė Ieva Anužienė.

Meida Kulikauskaitė, Kamilė Tamašauskaitė, Simona Norvilaitė, Žygimantas Dičpetris treneris Romualdas Pocius.