Atviras Lietuvos konkūrų čempionatas

2023 08 17- 2023 08 20 Klaipėdos raj., Kunkių km., vyko atviras LR čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Kauno rajono Dziudo ir jojimo sporto mokyklos sportininkai Stasys Jasas, Eliza Šiškutė, Emilija Zaikauskaitė, ir treneriai Ieva Anužienė bei Irmantas Grikienis. Aukščiausią vietą, auksą – jaunių užskaitoje laimėjo Stasys Jasas su žirgu Santana, (treneris I.Grikienis), Eliza Šiškutė su žirgu Lord Blue (trenerė I.Anužienė) vaikų užskaitoje sėkmingai iškovojo antrąją vietą čempionate. Emilija Zaikauskaitė su žirgu Caralis, vaikų užkaitos didžiajame rate iškovojo garbingą 4 vietą (trenerė I.Anužienė). Irmantas Grikienis su žirgu Bolero iškovojo aukso medalį jaunų žirgų užskaitoje, sėkmingai startavo su žirgu Braun atvirose klasėse – iškovojo pirmą, antrą, trečią vietas skirtingose rungtyse. Svari ir solidi aukšta prizinė vieta – Grand prix rungtyje sidabras, ir bronzos medalis iškovotas suaugusiųjų užskaitoje su žirgu Hjustacus Omhg.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top