„Dziudisto” čempionatas

2023-03-18 Ringauduose vyko XV sporto klubo „Dziudistas“ „Atviras Kauno rajono dziudo jaunučių čempionatas“. Dvejose amžiaus grupėse, susirinko virš 215 dalyvių iš Vilniaus, Mažeikių, Kazlų Rūdos, Pasvalio, Panevėžio, Elektrėnų, Marijampolės, Kėdainių, Šakių, Ukmergės, Jonavos, Kauno, bei Kauno rajono. Ačiū Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos direktoriui Algimantui Babavičiui už apdovanojimus, Ringaudų pradinės mokyklos direktorei Astai Gudaitienei už šiltą priėmimą. UAB „Sporto fėjai“ už dovanas, paramą ir įsteigtas taures daugiausiai dalyvių turinčioms komandoms apdovanoti. Savo atvykimu mus pagerbė ir padrąsinantį žodį sportininkams tarė, Kauno rajono Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius. Dėkojame LDF prezidentei Sandrai Jablonskytei, kuri grįžusi iš dziudo treniruočių stovyklos Nymburge, atvyko į atidarymą. Pavaduotojui Virginijui Jankauskui už varžybų apdovanojimų ceremoniją. Širdingas ačiū mūsų vaikams pagalbininkams, merginoms už skanias vaišes ir visiems, kurie prisidėjo prie varžybų organizavimo. Tėveliams už nuostabias foto Janai Valauskienei ir Aidui Valauskui, Tadui Baltuškai už sti prios rankos pridėjimą! Ir didžiausias ačiū Simonas Broga už puikiai surengtas varžybas, paruoštą salę ir vyr. teisėjo pareigas.

Varžybų organizatorė ir straipsnio autorė mokytoja-metodininkė Rasa Steponaitytė.