Dziudo stovykla Jadagonyse

Jadagonyse vyko kasmetinė Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos geriausių sportininkų dziudo stovykla. Čia dalyvavo Raudondvario, Neveronių, Babtų, Lapių, Užliedžių, Domeikavos, Kačerginės, Garliavos, Ringaudų, Lietuvos dziudo čempionai, prizininkai. Stovyklos metu vaikai rungėsi įvairiose sporto šakose: futbolo, šachmatų, tinklinio, prisitraukimų varžybose. Smagu susirungus patirti naujų išsūkių ir išgyvenimų. Didelis ačiū treneriams Evaldui Bunevičiui, Romualdui Pociui, Vaidotui Kavaliauskui, Rimantui Griciui, Arūnui Miseckui, Simonui Brogai, Rasai Steponaitytei už galimybę sportuoti ir burtis visiems kartu. Laikas praleistas aktyviai. Rytinės mankštos, dvi treniruotės per dieną, maudynės, varžybos, diskotekos, susibūrimai prie laužo, jautėmės kaip viena didelė šeima, kurią sudarė 100 stovyklautojų. Stovyklos uždarymą karūnavo sporto klubo “Dziudistas” padovanoti fejerverkai, kurie pradžiugino mūsų auklėtinius. Didelis ačiū Jadagonių Pušyno stovyklos direktorei Audai už puikų maistą, saugią aplinką ir didelis ačiū Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklai už galimybę sportuoti visiems kartu ir kelti meistriškumo lygį.    Straipsnio autorė metodininkė Rasa Steponaitytė. Nuotraukos visų trenerių.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top