Dziudo varžybos „Domeikava 2023”

Šių metų balandžio 22d. Domeikavos gimnazijoje vyko tradicinis moksleivių dziudo turnyras „Domeikava 2023“. Į dziudo kilimais pasipuošusią mokyklos sporto salę, susirinko sportininkai iš Lapių, Babtų, Kačerginės, Ringaudų, Garliavos, Užliedžių, Ramučių, taip pat gausus būrys Domeikavos gimnazijos auklėtinių. Visą savo meistriškumą, teisėjams ir žiūrovams, demonstravo virš šimto vaikų, kultivuojančių dziudo Kauno rajone. Turnyro metu, emocijos liejosi per kraštus – nuo pralaimėjimo ašarų iki pergalingų šūksnių. Pasibaigus varžyboms, sportininkai buvo apdovanoti Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos įsteigtais medaliais ir taurėmis, bei kiekvienas dalyvavęs gavo po saldžią dovaną. Savo atžalas palaikyti atėję tėveliai ir seneliai buvo didžiausi sirgaliai Artimieji skubėjo įamžinti kovų akimirkas, sveikinimus gavus apdovanojimus. Iki sekančio turnyro. Varžybų vyr. sekretorius Rimantas Gricius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top