Dziudo varžybos U-21 Elektrėnuose

Lietuvos atviras dziudo jaunimo čempionatas pažymėtas 4 bronzos medaliais

Elektėnuose šeštadienį vasario 25 dieną vyko Lietuvos atviras dziudo jaunimo čempionatas.

Čempionate dalyvavo daugiau kaip 150 pačių pajėgiausių dziudo sportininkų iš visos Lietuvos. Varžybose Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo 4 bronzos medalius, vienas sportininkas, nusileidęs kovoje dėl trečios vietos, liko penktas.

Lapiškiai, trenerio V. Budgino auklėtiniai,  Ugnius Urnikis, svorio kategorijoje iki 100 kg. ir Dovydas Sabastijanskas svorio kategorijoje iki 90 kg. iškovojo trečiąsias vietas. Babtų atstovė, Kamilė Tamašauskaitė, svorio kategorijoje iki 52 kg., treneris R. Pocius, pasipuošė bronzos medaliu. Trenerio sportininkas Adrijus Kakaška, svorio kategorijoje iki 81 kg iškovojo penktąją vietą. Dominykas Margelis iš Raudondvario svorio kategorijoje iki 100 kg., treneris E. Bunevičius, iškovojo bronzos medalį.

Po varžybų buvo sudarinėjamos šių metų Lietuvos dziudo jaunimo rinktinės. Į Lietuvos dziudo jaunimo rinktinę buvo įtraukti ir pakviesti Dovydas Sabastijanskas ir Dominykas Margelis.

Kauno r. dziudo ir jojimo

sporto mokyklos

mokytojas – ekspertas

Evaldas Bunevičius

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top