Kauno r. atviras dziudo Kalėdinis jaunimo ir jaunučių čempionatas

Garliavoje 22-12-10, šeštadienį vyko Kauno r. atviras Kalėdinis dziudo jaunimo ir jaunučių čempionatas. Dalyvavo gausus būrys, apie 150 vyresniųjų ir mažesniųjų Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtinių bei svečių iš dviejų Kauno dziudo klubų: Kauno dziudo klubo ir Kauno dziudo klubo ,,Danas‘‘. Varžybose dalyvavo ir sveikinimo žodžiais pasidalino Kauno r. Dziudo ir jojimo sporto mokyklos direktorius Algimantas Babavičius ir pavaduotojas ugdymui Virginijus Jankauskas. Kauno rajoną atstovavo sportininkai iš Garliavos, Ringaudų, Užliedžių, Kačerginės, Domeikavos, Lapių, Raudondvario ir Neveronių. Varžybose vaikus palaikė ne tik treneriai, bet ir tėveliai. Ant tatamio virė įnirtingos kovos, nes kiekvienas norėjo įrodyti savo pranašumą ir tapti čempionato nugalėtoju. Čempionai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir Kalėdiniais saldžiais prizais. Varžybų antros ir trečios vietos laimėtojai – medaliais ir Kalėdiniais saldžiais prizais. Nelaimėję prizinių vietų sportininkai Kalėdų senelio apdovanoti saldžiais Kalėdiniais prizais. Visų vaikų veiduose spindėjo šypsena, pakili ir šventiška Kalėdinė nuotaika.

Dėkojame Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos direktoriui už financinę paramą, organizuojant Kauno r. atvirą dziudo Kalėdinį jaunimo ir jaunučių čempionatą.

 

Dziudo mokytojas – ekspertas

Evaldas Bunevičius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top