Kauno r. atviras Kalėdinis jaunimo ir jaunučių dziudo čempionatas, Garliava 2023-12-09

Šeštadienį Garliavoje buvo surengtas Kauno r. atviras jaunimo ir jaunučių dziudo čempionatas. Varžybose dalyvavo daugiau nei 150 dziudo sportininkų, sportuojančių Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokykloje iš Ringaudų, Užliedžių, Babtų, Kačerginės, Domeikavos, Lapių, Raudondvario, Neveronių bei Garliavos. Taip pat turnyre dalyvavo Kauno dziudo klubas, trenerė D. Novikovienė ir sportininkai iš Ramučių, treneris R. Rybinas.

Dalyvius sveikinimo ir čempionatu džiaugėsi Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos direktorius Algimantas Babavičius ir pavaduotojas ugdymui Virginijus Jankauskas. Nuoširdžiai dėkojame mokyklos direktoriui už čempionato palaikymą ir finansinę paramą.

Kovojantys sportininkai pademonstravo norą, ryžtą, valią, užsidegimą kovoti bei laimėti. Čempionai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir saldžiais kalėdiniais prizais. Varžybų prizininkams įteikti atitinkamo laipsnio medaliai ir saldūs kalėdiniai prizai.

Širdingai dėkoju varžybų vyr. teisėjai, Garliavos salės šeimininkei trenerei metodininkei R. Steponaitytei už sukurtą jaukią varžybinę ir šventinę aplinką bei nuotaiką.

Linkime Visiems gražių artėjančių Švenčių ir pačių geriausių 2024 metų.

Kauno r. dziudo ir jojimo

 sporto mokyklos

mokytojas – ekspertas

Evaldas Bunevičius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top