Kauno r. Tarptautinis moksleivių dziudo čempionatas LAISVĖS GYNĖJŲ dienai paminėti ir Dziudo pradininko Lietuvoje Antano Stasio Bubnelio atminimo taurei laimėti

Garliava 2024-01-13

Sausio 13-osios dienos paminėjimui Garliavos sporto ir kultūros centre vyko dešimtasis, jubiliejinis Kauno r. Tarptautinis moksleivių dziudo čempionatas LAISVĖS GYNĖJŲ dienai paminėti ir Dziudo pradininko Lietuvoje Antano Stasio Bubnelio atminimo taurei laimėti. Turnyre dalyvavo beveik 300 dziudo sportininkų iš visos Lietuvos bei svečiai iš Latvijos. Čempionato dalyvius sveikino Kauno r. savivaldybės vicemeras Paulius Visockas ir Lietuvos dziudo federacijos prezidentė Sandra Jablonskytė. Varžybose dalyvavo ir kiti garbūs svečiai: Kauno r. Kultūros, Švietimo ir Sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius, pavaduotojas sportui Arūnas Talalas, Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos direktorius Algimantas Babavičius, pavaduotojas ugdymui Virginijus Jankauskas. Garbingų svečių kalbos jaudino visų širdis. Tylos minute buvo pagerti žuvusieji už mūsų visų laisvę. Didžiuojamės būdami lietuviais. Turnyre dalyvavo Laisvės gynėjai, visi Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos treneriai. Varžybose spinduliavo ,,Laisvės‘‘ ir patriotizmo atmosfera, sportininkų veiduose degė noras laimėti, parodyti viską, ką yra išmokę geriausiai. Išvydome daug puikių kovų, nugalėtojai puošiesi medaliais, prizais ir didelėmis taurėmis.

Čempionate buvo išaiškinti ne tik asmeninių varžybų nugalėtojai ir prizininkai, bet ir komandos, laimėjusios daugiausiai medalių. Trečiąją vietą tarp komandų laimėjo Ukmergės dziudo klubas, antri liko Kauno sporto mokykla ,,Gaja‘‘, o daugiausiai nugalėtojų ir prizininkų paruošė Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokykla, kuriai ir atiteko didžiausia ir svarbiausia Antano Stasio Bubnelio taurė.

Nuoširdžiai dėkojame už paramą ir čempionato palaikymą Kauno r. savivaldybei, Garliavos sporto ir kultūros centrui, Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos administracijai ir pedagogų personalui. Ypatingai didelį ačiū sakome, ilgamečiam varžybų organizatoriui, dziudo treneriui Vytautui Budginui.

Straipsnio autoriai Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos treneriai Rasa Steponaitytė, Evaldas Bunevičius ir Vytautas Budginas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top