Kauno rajono geriausiųjų 2023 metų sportininkų apdovanojimai

Nuostabiame Raudondvario dvare vyko iškilmingi geriausiųjų 2023 metų visų sporto šakų sportininkų apdovanojimai. Vakarą papuošė Monique koncertas, kuri džiugino nuostabiomis dainomis. Buvo apdovanoti tituluoti sportininkai, kurie garsina Kauno rajono vardą, ne tik Lietuvos mastu, bet ir tarptautinėse varžybose, Europos bei pasaulio čempionatuose. Nuskambėjo ir mūsų Kauno rajono sporto mokyklos auklėtinių pavardės: Dominykas Margelis, Ugnius Urnikis, Milda Baltuškaitė, Aleksandra Steponaitė, Rugilė Babelytė, Tadas Šilkaitis, Matas Paliulionis, Meida Kulikauskaitė, Kamilė Tamašauskaitė, Simona Norvilaitė, Stasys Jasas, Lėja Kulikauskaitė, Žygimantas Dičpetris, Eliza Šiškutė, Marija Švabaitė, Emilija Zaikauskaitė. Didelis darbas mūsų Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos trenerių Evaldo Bunevičiaus, Vytauto Budgino, Rasos Steponaitytės, Simono Brogos, Vaidoto Kavaliausko, Romualdo Pociaus, Ievos Anužienės, Irmanto Grikienio. Ačiū jums už paruoštus sportininkus ir pasiektus jų rezultatus.

 Straipsnio autorė dziudo trenerė-metodininkė Rasa Steponaitytė.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top