Laisvės gynėjų dienai paminėti ir A.S. Bubnelio taurei laimėti

 

 

Kauno rajono atviras moksleivių dziudo turnyras LAISVĖS GYNĖJŲ DIENAI ATMINTI

Sausio 14 dieną Garliavoje vyko dziudo turnyras, kuriame dalyvavo 277 sportininkai iš įvairių miestų ir miestelių. Šis turnyras, mūsų dziudo bendruomenei, labai svarbus. Susirinko garbūs svečiai ir laisvės gynėjai, kurie kovojo mūsų laisvės vardan sausio 13 dieną. Iškilmingai buvo giedamas šalies himnas, visa salė aidėjo iš širdies sklindančiom skambiom gaidom. Kauno rajono sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo dvejose amžiaus grupėse. Mūsų sportininkų gausa ir pasiekti rezultatai atnešė mokyklai garbingą pirmąją vietą, taurė liko Kauno rajone. Tai didelis visų Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos trenerių indėlis Vaidoto Kavaliausko, Vytauto Budgino, Romualdo Pociaus, Evaldo Bunevičiaus, Simono Brogos, Arūno Misecko, Rimanto Griciaus, Rasos Steponaitytės. Džiaugiamės savo auklėtinių rezultatais, kurie yra Užliedžių, Babtų, Domeikavos, Kačerginės, Ringaudų, Lapių, Raudondvario, Neveronių, Garliavos gyventojai. Džiugu, kad vis daugiau atsiranda vaikų-sportuojančių dziudo. Tai ne tik vaikų užimtumas, tai savęs atradimas, asmenybės augimas, kūno ir dvasios tobulinimas.

Straipsnio autorė dziudo trenerė-metodininkė Rasa Steponaitytė.

Foto visų trenerių.

seg_soft

seg_soft

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top