„Lapių seniūnijos taurė 2024”

Gegužės 18 d. Lapių pagrindinėje mokykloje vyko jau tradiciniu tapęs moksleivių dziudo turnyras „Lapių seniūnijos taurė 2024“. Jame dalyvavo ir dėl Lapių seniūnijos taurės varžėsi gausus būrys sportininkų iš Alytaus miesto ir rajono, Kėdainių rajono, Pasvalio rajono, Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybių.

Čempionato dalyvius sveikino Lietuvos dziudo federacijos prezidentė Sandra Jablonskytė, Kauno rajono savivaldybės tarybos narys Vladas Kurutis, Lapių seniūnijos l.e.p seniūnė Gita Kaminskienė, Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos direktorius Algimantas Babavičius, jo pavaduotojas Virginijus Jankauskas, UAB „Baltic Aggregates“ ir UAB „Drąseikių karjeras“ vadovas Gediminas Skvernys.

Išvydome daug puikių kovų, turnyro dalyvių akyse degė atkaklumas ir noras laimėti, o nugalėtojai puošiesi medaliais, prizais ir didelėmis taurėmis.

Norime pasidžiaugti mūsų Lapių pagrindinės mokyklos moksleiviais – čempionų vardus iškovojo ir aukso medaliais pasipuošė šie Lapių pagrindinės mokyklos auklėtiniai:

Lukas Kučinkas (2017 m. gim.),

Henrikas Šablevičius (2014 m. gim.),

Domas Kukcinavičius (2012 m. gim.).

Prizininkais tapo ir sidabro bei bronzos medalius iškovojo šie Lapių pagrindinės mokyklos moksleiviai:

Linas Mačiulis (2017 m. gim.),

Nojus Klemensas (2014 m. gim.),

Vakaris Vėjas (2015 m. gim.),

Nemunas Barčiauskas (2016 m. gim.),

Ąžuolas Barčiauskas (2014 m. gim.),

Lėja Benediktavičiūtė (2014 m. gim.).

Visus šiuos sportininkus treniruoja Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos mokytojas metodininkas Vytautas Budginas.

Čempionate buvo išaiškinti ne tik asmeninių varžybų nugalėtojai ir prizininkai, bet ir komandos, laimėjusios daugiausiai medalių.

Trečiąją vietą tarp komandų laimėjo Pasvalio rajono dziudo sporto klubas „Giri“, antri liko Kauno dziudo sporto klubas „KDK“, o daugiausiai nugalėtojų ir prizininkų paruošė Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokykla, kuriai ir atiteko didžiausia ir svarbiausia Lapių seniūnijos 2024 m. dziudo turnyro taurė!

Nuoširdžiai dėkojame už paramą ir čempionato palaikymą Kauno rajono savivaldybei, Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondui, Ramučių kultūros centrui, renginio vedėjai Jurgai Marmaitei, Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos direktoriui Edmundui Balasevičiui ir jo personalui, Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos administracijai ir pedagogų personalui.

Ypatingai dėkojame ilgamečiam varžybų organizatoriui, dziudo treneriui Vytautui Budginui!

Už finansinę paramą ir bendruomeniškumą organizuojant renginį ačiū sakome verslo atstovams – įmonių UAB Baltic Aggregates ir UAB „Drąseikių karjeras“ vadovui Gediminui Skverniui bei Lapių kebabinės savininkei Indrei Jankauskienei.

Nuoširdus ir didelis ačiū visiems dalyvavusiems! Iki kitų susitikimų!

Daugiau apie renginį http://www.krs.lt/saviv…/naujienos/dziudo-turnyras-lapese/

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top