Lietuvos atviras dziudo jaunimo čempionatas iki 21 metų Elektrėnuose

Šeštadienį Elektrėnuose buvo surengtas Lietuvos atviras dziudo jaunimo čempionatas iki 21 metų. Čempionate dalyvavo beveik 200 pačių stipriausių Lietuvos sportininkų. Varžybose dalyvavo 14 Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos auklėtinių. Pakaunės sportininkai atsakingai ruošėsi šioms varžyboms ir iškovojo 5 medalius. Du mokyklos auklėtiniai, nusileidę kovose dėl trečių vietų, iškovojo penktąsias vietas.

Svorio kategorijoje iki 63 kg sidabro medalį iškovojo R. Pociaus auklėtinė iš Babtų Meida Kulikauskaitė. Bronzos medaliais pasipuošė: Garliavoje sportuojanti Liepa Činikaitė, svorio kategorija iki 63 kg, treneriai R. Steponaitytė ir S. Broga, užliediškė Rugilė Babelytė, svorio kategorija iki 70 kg, treneris V. Kavaliauskas, lapiškis Dovydas Sabastijanskas, svorio kategorija iki 90 kg, treneris V. Budginas, Raudondvario atstovas Dominykas Margelis, svorio kategorija iki 100 kg, treneris E. Bunevičius.

Penktąsias vietas iškovojo: užliediškis Justas Bagdonavičius, svorio kategorija iki 100 kg, treneris V. Kavaliauskas ir lapiškis Ugnius Urnikis, svorio kategorija iki 100 kg, treneris V. Budginas.

Labai džiaugiamės pasiektais sporto mokyklos auklėtinių rezultatais jaunimo amžiaus grupėje. Rezultatai yra geresni nei pernai, kas džiugina ir nuteikia optimistiškai siekti dar svaresnių rezultatų vyresniųjų amžiaus grupėse.

Dėkojame Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos administracijai, Kauno r. Kultūros, Švietimo ir Sporto skyriui už vyresniųjų sportininkų palaikymą, treniravimosi sąlygų sudarymą, galimybę tęsti dziudo sportininko karjerą ir garsinti mums visiems taip brangų Kauno rajono vardą.

Kauno r. dziudo ir jojimo

sporto mokyklos treneris

mokytojas ekspertas

Evaldas Bunevičius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top