Lietuvos atviras dziudo Jaunučių (U-15) Jaunių (U-18) čempionatas Kėdainiuose

LIETUVOS ATVIRAS U-15, U-18 DZIUDO ČEMPIONATAS

Sausio 20-21 dienomis vyko dviejų amžiaus grupių dziudo atviras čempionatas Kėdainiuose. Dalyvavo virš 400 sportininkų iš visos Lietuvos ir Latvijos. Kai kuriose svorio kategorijose konkurencija buvo milžiniška, net keliasdešimt sportininkų. Džiugu, kad sportuojančių dziudo atsiranda vis daugiau. Abi dienas dalyvavo ir mūsų Kauno r. dziudo ir jojimo psorto mokyklos geriausi sportininkai. Kai kuriems buvo nelengva nukeliauti iki finalo, kai kuriems teko ir dėl bronzos nusileisti už save vyresniems, patirties daugiau turintiems varžovams. Sveikiname trenerį Romualdą Pocių su nuostabiu rezultatu U15 amžiaus grupėje Meida Kulikauskaitė, Žygimantas Dičpetris iškovojo aukso medalius. Lėja Kulikauskaitė sidabro medalininkė. Vyresniųjų amžiaus grupėje Simona Norvilaitė iškovojo bronzą, Kamilė Tamašauskaitė liko penkta, visi sportininkai iš Babtų. Vytauto Budgino auklėtinis iš Lapių Ugnius Urnikis laimėjo trečią vietą  vyresniųjų amžiaus grupėje. Užliedžių sportininkė Rugilė Babelytė amžiaus grupėje iki U-18 pasipuošė bronzos medaliu, Norbertas Žemaitis iš Ringaudų nusileido varžovui dėl trečios vietos ir liko penktas, šiuos sportininkus treniruoja Vaidotas Kavaliauskas. Trenerio Simono Brogos auklėtiniai Meida Valauskaitė, Rapolas Gokas iš Garliavos, kovėsi dėl bronzos madalių, pritrūko daugiau sėkmės, bet kitame čempionate jie parodys ko verti. Rasos Steponaitytės auklėtinės Milda Baltuškaitė iškovojo auksą, Aleksandra Steponaitė bronzos medalį jaunučių amžiaus grupėje. Jaunių amžiaus grupėje Edvinas Anužys nusileido daugiau patirties turinčiam varžovui ir liko penktas. Kai kuriems mūsų mokyklos sportininkams, buvo pereinantis laikotarpis iš jaunučių į jaunių amžiaus grupės kategoriją ir dauguma liko penkti, septinti. Didelės sėkmės ir užsispyrimo visiems, bei ryžto nenuleisti rankų, siekti užsibrėžto tikslo.

Straipsnio autorė dziudo trenerė-metodininkė Rasa Steponaitytė, foto visų trenerių😊

seg_soft
seg_soft

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top