Lietuvos U12, U14, U16 ir suaugusių atviras dziudo čempionatas

Kėdainiuose vyko kasmetinis Lietuvos visų amžiaus grupių atviras dziudo čempionatas. Dalyvavo ir mūsų Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos mokiniai. Dalyvavo virš 700 sportininkų, ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Sakartvelo, Izraelio pagal mainų programas Smagu, kad dziudo sporto šaka populiarėja. Suaugusių čempionate Ligita Navarauskaitė ir Vaidilė Šlapkauskaitė iškovojo bronzos medalius. U12 čempionės vardą iškovojo Liepa Baltuškaitė. Dagnė Domantaitė. U14, U16 Milda Baltuškaitė pasipuošė sidabro medaliais. Dominyka Kalinaitė bronzos medalininkė U12 amžiaus grupėje. Marija Kelevičiūtė, Jaunius Vaitkevičius kovėsi dėl medalių, tačiau teko pripažinti varžovų pranašumą ir likti penktiems. Jokūbas Kelevičius U16 užėmė penktą vietą, Mantas Mikutaitis užėmė trečią vietą U16. Merginų U16 amžiaus grupėje Liepa Činikaitė buvo nepakartojama, visas kovas laimėjo įspūdingais metimais ir tapo čempione. Visi sportininkai mokytojos-metodininkės Rasos Steponaitytės ir atstovauja Garliavą, Ringaudus. Toks užsidegimas veda tikslingu keliu, dėl patekimo į kitų metų Lietuvos rinktinę. Norint juodo diržo, laukia juodas darbas:))).

Mūsų Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos treneris Simonas Broga dalyvavo suaugusiųjų grupėje. Kai kuriose svorio kategorijose dalyvavo virš 30 dalyvių. Simonas Broga turėjo net 6 kovas, iš kurių 4 laimėtos super metimais, tačiau dėl traumos liko pasitenkinti penkta vieta. Trenerio Simono Brogos auklėtiniai puikiai pasirodė visose amžiaus grupėse. U12 amžiaus grupėje Polina Diadchenko sidabras, Gražvilė Morkūnaitė U12, U14 abejose amžiaus grupėse iškovojo bronzos medalius. Gaja Valauskaitė U12 liko penkta, tačiau turėjo galimybę sudalyvauti vyresniųjų amžiaus grupėje ir išplėšė bronzą. Meida Valauskaitė abejose amžiaus grupėse kovėsi dėl medalių ir liko penkta. Luknės Markevičiūtės startas čempionate nustebino ir ją ir trenerį, tai didelis šuolis pirmyn, net su bronzos medaliu svoryje virš 70kg. Visos varžovės buvo sunkesnės, tačiau tai neužkirto kelio link pergalės.

Vytauto Budgino sportininkas iš Lapių Matas Paliulionis U14 amžiaus grupėje iki 81 kg užėmė 3 vietą.

Romualdo Pociaus  sportininkės iš Babtų U14 amžiaus grupėje Lėja Kulikauskaitė pasipuošė bronza. U16 grupėje Meida Kulikauskaitė apgynė čempionės vardą. Kamilė Tamašauskaitė, Simona Norvilaitė bronzinės merginos.

Rimanto Griciaus sportininkai iš Domeikavos Agota Buinauskaitė 36 kg, Adomas Buinauskas +81 U14 amžiaus grupėje iškovojo trečiąsias vietas.

Evaldo Bunevičiaus auklėtiniai U12 amžiaus grupėje Ariandra Maneikaitė 48 kg tapo čempione, Arnas Laurinaitis +90 kg penktos vietos laimėtojas, sportininkai iš Neveronių.

Vaidoto Kavaliausko U14 amžiaus grupėje Kristupas Buividas 3 vieta, Daniela Ramoškaitė, Norbertas Žemaitis, Paulius Babelis penktų vietų laimėtojai. U16 grupėje Tadas Budvytis penktos vietos laimėtojas, sportininkai iš Užliedžių, Ringaudų.

Visi sportininkai po šio čempionato pakilo per vieną diržą aukščiau, su tuo ir sveikinam visus, taip ir toliau garsinkite Kauno rajono vardą Lietuvoje ir už jos ribų. Didelis ačiū treneriams už jų neišsenkantį laiką bei kantrybę ruošiant aukšto meistriškumo sportininkus.

Straipsnio autorė Rasa Steponaitytė

Nuotraukos visų trenerių: Simonas Broga, Evaldas Bunevičius, Vaidotas Kavaliauskas, Vytautas Budginas, Romualdas Pocius, Rimantas Gricius.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top