Pavasarinis dziudo turnyras „Domeikava 2024 m.”

Balandžio 20 d. Kauno r. Domeikavos gimnazijoje vyko tradicinis pavasarinis moksleivių dziudo turnyras „Domeikava 2024“. Gausiai susirinko jaunieji sportininkai iš viso Kauno rajono: Lapių, Kačerginės, Užliedžių, Garliavos, Babtų, Ringaudų, Domeikavos, Raudondvario, Neveronių. Prisijungė ir keturių Kauno miesto sporto klubų delegacijos. Nedidelėje gimnazijos sporto salėje varžėsi apie 170 moksleivių. Nors rungėsi patys jauniausi, bet tokio azarto ir emocijų bangų nepamatysi vyresnių varžybose. Pilnutėlėj salėj, palaikomi trenerių ir tėvelių, vaikai savo mažas varžybines žinias kompensuodavo impulsyviais sprendimais ir su kiekviena kova įgyjama patirtimi. Visas liūdnesnes nuotaikas varžybų gale pakeitė plačiomis šypsenomis. Kauno r. dziudo ir jojimo sporto mokyklos įsteigti prizai-taurės, medaliai, saldžios dovanos, kuriomis, pagal užimtas vietas, buvo apdovanoti visi dalyviai.

Varžybų vyr.sekretorius Rimantas Gricius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top